Pocztex Ekspres 24 - za pobraniem
Cena: 19,99 zł (brutto)
Pocztex Ekspres 24 - przedpłata
Cena: 16,49 zł (brutto)
Paczkomat InPost - Przedpłata
Cena: 13,00 zł (brutto)
Odbiór osobisty w sklepie
Darmowy

Dostępność poszczególnych form transportu zależy od wagi zamawianego asortymentu oraz jego gabarytów.

System sklepu internetowego automatycznie przelicza koszty oraz dostępność sposobów dostaw.

Pocztex Ekspres 24
"Przesyłki doręczane są do dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania w miastach wojewódzkich do godziny 17:00 w siedzibie nadawcy lub do godziny 15:00 w pozostałych przypadkach. Przesyłki niestandardowe doręczane są maksymalnie do czwartego dnia roboczego.

Dla przesyłek Pocztex Ekspres 24 nadanych z usługami dodatkowymi: doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00, doręczenie we wskazanym dniu oraz w przypadku przesyłek z zawartością owadów i żywych ptaków (w szczególności pszczół i piskląt ptactwa domowego) doręczenie następuje następnego dnia roboczego po dniu nadania."

Pocztex Kurier 48
"Przesyłki doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania do godziny 15:00 w placówce pocztowej uzgodnionej w ramach zawartej z Pocztą Polską pisemnej umowy. Przesyłki niestandardowe doręczane są maksymalnie do czwartego dnia roboczego."

Źródło: pocztex.pl