O firmie:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią elektryczną. Kabelek.com.pl posiada głównie artykuły elektryczne, elektroinstalacyjne. Zapewniamy bardzo bogatą ofertę i szeroki wybór produktów, od podstawowych akcesoriów po zaawansowany osprzęt. Dodatkowo znajdziecie Państwo w naszej ofercie asortyment: antenowy, samochodowy, komputerowy, BHP, narzędzia oraz artykuły RTV. Stale poszerzamy asortyment oferowanych towarów, wprowadzamy nowe marki.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością. Dzięki temu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie, dla tego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb.

Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego produktu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy na stronie. Postaramy się znaleźć i przedstawić ofertę cenową na produkt którym jesteście Państwo zainteresowani.
Zapewniamy zniżki w ramach stałej współpracy dla firm i instalatorów.

Szczególna uwaga jest przykładana do intuicyjnej i łatwej obsługi strony naszego sklepu internetowego.Dokładamy wszelkich starań że kiedy pomyślisz o artykułach elektrycznych, elektroinstalacyjnych będziesz miał na myśli kabelek.com.pl


Siedziba firmy:

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Brzezie 360. Bardzo blisko Kłaja (6 km), Niepołomic (8 km), Wieliczki (13 km), Bochni (15 km), Krakowa(20 km). W rejonie autostrady A4 (węzeł Targowisko 5 km), drogi krajowej nr 75 (3,6 km) i drogi krajowej nr 94 (700 metrów). Daje to Państwu możliwość szybkiego dojazdu do firmy, uniknięcia dużego natężenia ruchu, pewnego miejsca parkingowego pod firmą, możliwość zobaczenia posiadanego przez nas asortymentu, odbioru zamówionego towaru w sklepie internetowym. Budynek o powierzchni 290 metrów pozwala zgromadzić bardzo dużą ilość asortymentu, dzięki czemu produkty w naszym sklepie internetowym dostępne są niemal w 100% w naszym magazynie.

Firma zlokalizowana jest również bardzo blisko stref ekonomicznych:

-Specjalistyczna Strefa Ekonomiczna Targowisko (3,7 km),

-Niepołomicka Strefa Inwestycyjna (9 km)

-Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej (BSAG 13 km)