Blaupunkt Taśma LED z PIR zasilana bat 4xAAA NW

  • Marka: Blaupunkt
  • EAN: 5907622672590
  • Indeks w sklepie kabelek.com.pl: p7712

35,00 zł brutto


Ilość:  z 15 szt.

Dane techniczne

MarkaBlaupunkt

Opis

Zestaw taśma LED Blaupunkt CABINET SET do szafy

Zestaw od marki Blaupunkt to oświetlenie do aranżacji szaf, szuflad czy garderoby. Zasilana bateryjnie taśma LED z naturalną barwą światła dekoruje mebel i jednocześnie ułatwia wieczorne przeszukiwanie zawartości szaf. Taśma LED Blaupunkt to doskonała propozycja do odświeżenia wyglądu mebli oraz całego pomieszczenia.

Karta produktu: pobierz

Instrukcja: pobierz

Taśma LED z czujnikiem ruchu

Czujnik_2.JPG

Taśma LED Blaupunkt jest dedykowana do szaf i innego rodzaju umeblowania. Jej funkcjonalność podnosi wyposażenie w czujnik ruchu PIR. To właśnie on jest odpowiedzialny za włączenie światła, gdy tylko otworzysz szufladę.

Naturalna barwa światła o nowoczesnym charakterze

Barwa światła w temperaturze 4000K jest najbardziej zbliżona do światła dziennego. Taka barwa doskonale sprawdza się we wszelkich dekoracjach. Neutralne światło pobudza kreatywność i sprawia, że oświetlany obiekt, a także całe pomieszczenie prezentuje się nowocześniej.

Barwa_nat_1.JPG

Taśma LED z wysoką klasą szczelności

IP.JPG

Mimo że szafy są zazwyczaj suche i bezpieczne może się zdarzyć, że coś w ich okolicy się rozleje bądź ilość kurzu gwałtownie się podniesie. Klasa szczelności IP65 gwarantuje niezmienne działanie w takich warunkach.

  • ochrona przed dostępem do części niebezpiecznych drutem
  • ochrona pyłoszczelna
  • ochrona przed strugą wody (12,5 l/min) laną na obudowę z dowolnej strony

Wysokiej jakości taśma LED do szafy

Taśma LED Blaupunkt ma 1 metr długości. Na tej przestrzeni producent umieścił 30 diod LED wspólnie emitujący światło o jasności 180 lumenów. Jest to idealna wartość do oświetlenia znajdujących się w szafie przedmiotów. Strumień nie oślepia, tylko rzuca estetyczną poświatę. Taśma zasilana bateryjnie nie jest zależna od dostępu do gniazdka w związku, z czym można ją zastosować nawet w trudno dostępnych meblach.

Blaupunkt - producent godny zaufania 

Założona w 1924 roku marka początkowo zajmowała się produkcją słuchawek i radioodbiorników. Blaupunkt to firma z bogatą tradycją. Na dzisiejszą pozycję zapracowała sobie wieloma technicznymi wynalazkami, które rozsławiły markę, np. funkcjonujący w dzisiejszych samochodach system audio. Marka nie ogranicza się do jednej dziedziny, tworząc sprzęty na potrzeby różnych branż, w tym innowacyjne żarówki i oprawy LED o niespotykanej żywotności 50 000 h.

* *